środa, 08 luty 2017 14:27

REKRUTACJA 2017/2018

  • Wydrukuj
  • Email
  • | | więcej

Informujemy, iż rozpoczęliśmy nabór na nowy rok szkolny. Przyjmujemy zapisy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do  naszego przedszkola  prosimy  o wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia dziecka zamieszczonej w zakładce KĄCIK RODZICA - DO POBRANIA.  Przesłany formularz ma wyłącznie charakter informacyjny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

 Procedura zapisów jest bardzo prosta  określona w 3 krokach;

Krok 1 –  WYPEŁNIENIE  FORMULARZA  ( KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA )
Rezerwacja miejsca w  przedszkolu odbywa się na podstawie wypełnionej karty, przesłanie jej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  bądź osobiste złożenie w przedszkolu w godzinach urzędowania
Do naszego przedszkola  mogą uczęszczać dziecjuż od 2 roku życia.

Krok 2 – ROZMOWA Z PROWADZĄCĄ PRZEDSZKOLE

Możliwość  obejrzenia przedszkola, rozmowy z dyrektorem Panią Wioletą Gardzielewską    ( tel. 609777827) 

Krok 3 – UMOWA 
W uzgodnionym wspólnie terminie zostanie podpisana umowa przyjęcia dziecka do przedszkola.